Vítejte v sekci Pohár chovatelů a vystavovatelů SCHSHP 2018

V roce 2017 byl jeho autorkami Lucií Kočovskou a Rafífou Hamoudovou představen projekt "Chovatelský pohár". Smyslem tohoto projektu je podpora účasti chovatelů a  majitelů shetlandských pony ve výstavních třídách na ruce. Chovatelský pohár byl představen předsednictvu a radě plemenné knihy SCHSHP, kterými byl schválen a v sezoně 2017 pod záštitou SCHSHP a rady plemenné knihy SCHSHP realizován.

Vzhledem ke kladným ohlasům jsme byly vyzvány k realizaci projektu i v sezoně 2018. Došlo proto k revizi propozic a k některým změnám, jejichž nutnost vyplynula ze zkušeností ze sezony 2017. Dále byl projekt výrazně rozšířen, byly zařazeny nové kategorie, které budou vyhodnoceny, např. nejlépe hodnocená klisna centrální svodů, nejlépe hodnocený hřebec licentací, nezapomněly jsme ani na účastníky výkonnostních zkoušek a uděleno bude rovněž ocenění "Skokan roku" které obdrží nejvyužívanější plemeník. 

Doufáme, že tyto změny oceníte a budeme se těšit na viděnou ve výstavních kruzích.

Lucie Kočovská a Rafífa Hamoudová


Gádžo Permoník (Halstock Gobstopper x Myreton Daffodil) chovatelky paní Magdy Skalické, majitelky paní Ludmily Ondřejové

Článek "Chovatelský pohár v roce 2017 a dnes", který byl napsán pro magazín SCHSHP naleznete ZDE.

Propozice Chovatelského poháru 2018 naleznete ZDE.

Výsledky z roku 2017 naleznete ZDE.

 

TOPlist