Informace k seminářům Speciální Výstavní Třídy

Školitelkami jsou na těchto seminářích Iveta Lewingerová a Rafífa Hamoudová. Semináře jsou celodenní, a věnují se vždy těm SVT, které jsou uvedeny v pozvánce na akci. Dopolední část je věnována teoretickému bloku, během kterého Vás seznámíme s pravidly, průběhem SVT a na fotografiích diskutujeme nejčastější chyby, se kterými se setkáváme. Odpolední část je věnována praktickým ukázkám, kdy Vám za pomoci figurantů ukážeme skutečný průběh třídy.


PROBĚHLÉ SEMINÁŘE

image8. 6. 2018 - Využití Mountain and Moorland plemen ve výstavnictví a sportu - Zaměřeno na New Forest Pony

New Forest pony patří do skupiny Mountain and Moorland plemen. Jeho maximální KVH je 148 cm, spodní hranice není stanovena. Jedná se o plemeno s vynikající mechanikou pohybu, které je ve světě s úspěchem využíváno nejen ve výstavních třídách na ruce a speciálních výstavních třídách, ale i ve sportovních soutěžích jako např. drezura, parkur a všestrannost, a to na nejvyšší úrovni. V ČR se jedná zatím o plemeno ne příliš známé, proto pro Vás Jezdecký klub dětí a mladých jezdců Brandýs nad Labem / Stará Boleslav a Národní pony společnost připravili seminář s akreditovanou posuzovatelkou zapsanou na panelu The New Forest Pony Breeding and Cattle Society, paní Jacqueline Beatham. Na semináři se seznámíme se základními charakteristikami plemene a s jeho posuzováním, představíme si kvalitní hřebčíny, které se zabývají chovem New Forest Pony a budeme diskutovat o možnostech využití plemene v ČR.

Seminář proběhne na Jízdárně Lhota u Staré Boleslavi.


image12. 5. 2018 - Zaměřeno na WHP - veřejný trénink s Ing. Ludvíkem Jandourkem

Veřejný trénink zaměřený na skokovou fázi WHP tříd. Otevřeno pro koně tříleté a starší.

Místo konání: Jízdárna Lhota

Uzávěrka přihlášek: 5. 5. 2018

Kontaktní osoba: paní Klára Voctářová - jizdarnalhota@gmail.com


image21. 4. 2018 - Veřejný trénink: Speciální výstavní třídy 2018 v teorii a praxi

Jízdárna Lhota ve spolupráci s Jezdeckým klubem dětí a mladých jezdců Brandýs nad Labem / Stará Boleslav a Národní pony společností Vás zvou na veřejný trénink zaměřený na speciální výstavní třídy Mladý vystavovatel, Lead Rein, First Ridden, Junior Ridden a Open Ridden. Akce proběhne v prostorách Jízdárny Lhota, Lhota u Staré Boleslavi. Přihlášky prosím zasílejte nejpozději do 15.4.2018 na e-mail prihlaska.vystava@seznam.cz

Školitelky: Iveta Lewingerová a Rafífa Hamoudová

 

 


image17. - 18. 3. 2018 - Víkend se speciálními výstavními třídami

Jezdecký klub Valašsko ve spolupráci s Národní pony společností pro Vás připravili v sobotu vzdělávací seminář týkající se SVT Mladý vystavovatel, Lead Rein, First Ridden, Junior Ridden a Open Ridden. Součástí semináře bude teoretická i praktická část. V neděli pak budete mít možnost získané poznatky prakticky vyzkoušet ve veřejném tréninku.

 

 

 


image9. - 11. 3. 2018 - vozatajské soustředění s panem Jaroslavem Zápotockým

Národní pony společnost Vás zve na vozatajské soustředění s účastníkem MČR pony ve spřežení a účastníkem drivingových soutěží panem Jaroslavem Zápotockým. Soustředění je určeno pro začátečníky i pokročilé, výuka bude přizpůsobena úrovni účastníků a jejich potřebám. Přihlašovat se můžete i pokud nemáte do čeho zapřáhnout a chcete se naučit pracovat na oprati (případně své znalosti zdokonalit), nebo pokud již na oprati pracujete a chcete vyzkoušet zapřažení do gumy pod vedením lektora.


image28. 5. 2017 - Seminář o speciální výstavní třídě Working Hunter Pony (WHP)

 ICS ČR a hřebčín Amerika pro Vás připravili seminář o speciální výstavní třídě WHP, která bude mít v našich výstavních kruzích premiéru v sezoně 2017. 

KAPACITA SEMINÁŘE JE NAPLNĚNA

 


21. 1. 2017 - "Problematika chovu a využití velšských plemen pony, cob a WPBr a SHP"

imageSeminář je součástí přednáškového dne, který organizují spolek Chovatelé koní Ostravsko, Spolek chovatelů koní Nový Jičín ve spolupráci se Svazem chovatelů koní Moravy a Slezska.Odborný garant akce: MVDr. František Horník

Přednášející: Iveta Lewingerová a Rafífa Hamoudová

Datum a čas konání: Sobota 21. 1. 2017 9:30 - 17:0022. 1. 2017 Seminář Speciální Výstavní Třídy

image

Seminář bude zaměřen na speciální výstavní třídy Mladý vystavovatel, Lead Rein, First Ridden, Open Ridden.

Datum a čas konání: neděle 22. 1. 2017 od 10:00


28. 1. 2017- Seminář Speciální Výstavní Třídy

imageSeminář zaměřený na SVT LR, FR, OR a MV.

Cena semináře je 300 Kč. V ceně je oběd a svačina.

Místo konání: Jízdárna Lhota (u Mladé Boleslavi)

Kontaktní osoba: paní Klára Voctářová

 

TOPlist