27.1.2019 - Reprodukční problematika a poporodní péče o klisnu a hříbě

Seminář se specialistkou na reprodukci koní z Veterinární a Farmaceutické Univerzity Brno Doc. MVDr. Markétou Sedlinskou pořádá ACHMK ve spolupráci s NPS a jezdeckými potřebami Cavalletto.

Seminář sestává ze dvou dvouhodinových přednášek a koná se v prostorách prodejny Jezdecké potřeby Cavalletto. Účastníci budou mít 27.1.2019 slevu na sortiment ve výši 20% (neplatí na krmiva pro koně, kočáry a sulky).

Cena:

pro členy ACHMK a NPS 200 Kč

pro nečleny ACHMK a NPS 400 Kč

Na seminář je možno zakoupit dárkový poukaz.

Uzávěrka přihlášek 14.1.2019. Kapacita semináře je 30 osob. Posílejte, prosím své přihlášky včas.

Přihláška na stránkách ACHMK.

23.- 24.3.2019 - Vozatajské soustředění s panem Ladislavem Jirgalou

Soustředění organizované ACHMK ve spolupráci s NPS proběhne v prostorách JK Opřetice.

Soustředění povede lektor pan Ladislav Jirgala, který nejen několikanásobným účastníkem mistrovství světa, několikanásobným účastníkem a především vítězem mistrovství ČR v jedno, dvoj i čtyřspřeží a vítězem Světového poháru dvojspřeží 2002, ale rovněž velmi úspěšným trenérem. Mezi jeho největší trenérské úspěchy nepochybně patří vítězství jeho syna Marka v Alpsko-Dunajském poháru v Saumuru (neoficiální mistrovství Evropy).

Akce bude v sobotu zahájena cca dvouhodinovou teoretickou částí, kde si řekneme základní informace k postrojům a zapřahání. Dále bude následovat praktická část, kde budou v jednom lotu maximálně dvě spřežení. V neděli bude pouze praktická část.

Soustředění je možné se účastník aktivně (se spřežením), nebo pouze jako divák.

Na akci je možno zakoupit dárkové poukázky!!!

Cena za dvoudenní soustředění (při účasti pouze jeden den se cena nekrátí):

Pro členy ACHMK a NPS:

divák: 400 Kč / 2 dny

vozataj: 1000 Kč / 2 dny / 1 koně

Pro nečleny ACHMK a NPS:

divák: 600 Kč / 2 dny

vozataj: 1500 Kč / 2 dny / 1 koně.

několikanásobný účastník mistrovství světa, několika násobný účastník a především vítěz mistrovství ČR v jedno, dvoj i čtyřspřeží!
Vítěz Světového poháru dvojspřeží 2002
Velké úspěchy má také se svými svěřenci, které trénuje. Snad největším trenérským úspěchem - kdy syn Marek vyhrál za jeho pomoci Alpsko Dunajský pohár ve francouzském Saumuru, tzv. neoficiální mistrovství Evropy.
Nyní je "dědovo" velkou nástupkyní a chloubou vnučka Adélka, které pomáhal trénovat nejen klisničky minihorse a shetland pony ale nyní i velmi úspěšně valacha welsh pony.

Více zde: https://www.achmk.cz/products/vozatajsky-seminar-soustredeni-s-ladislavem-jirgalou/?fbclid=IwAR24a-h-A6WBYcLPNRtNshGcGRcf2kGXCRXO2uUnLw4BAR4HLcvqQUFKAXE

Uzávěrka přihlášek 3.3.2019

V areálu je možné ustájení, které je nutno objednat zvlášť u Ing. Andrey Grünthalové - 777518213.

Více informací naleznete na stránkách ACHMK.

Kapacita soustředění pro vozataje je omezená, posílejte prosím své přihlášky včas.

30.-31.3.2019 - Zaměřeno na drezuru a úlohu NPS 2019 s Ing. Michaelou Pavlisovou

NPS ve spolupráci se stájí U ryzáčka pořádají seminář zaměřený na základy drezurní práce a absolvování úlohy NPS 2019, která bude vypisována na vybraných akcích v roce 2019.

Lektorkou je paní Ing. Michaela Pavlisová, která se dlouhodobě věnuje drezurní přípravě pony jezdců a jezdců v kategorii děti a junioři. Její svěřenci se účastní MČR pony, MČR drezura, zahraničních i mezinárodních závodů.

Seminář je dvoudenní, účastníci budou rozdělení do lotů po dvojicích. Délka tréninkové lekce je  45-60 minut. Z tréninku bude pořízen videozáznam, který bude ve večerních hodinách konzultován s lektorkou.

Cena: (tréninková hodina v sobotu a v neděli, ustájení sobota / neděle, konzultace videozáznamu)

Pro členy NPS: 1200 Kč / 2 dny / 1 koně

Pro nečleny NPS: 1400 Kč / 2 dny / 1 koně

Přihláška bude k dispozici 10.12.2018

13.4.2019 - Veřejný trénink: Speciální výstavní třídy 2019 v praxi

Jízdárna Lhota ve spolupráci s Jezdeckým klubem dětí a mladých jezdců Brandýs nad Labem / Stará Boleslav a Národní pony společností Vás zvou na veřejný trénink zaměřený na speciální výstavní třídy Mladý vystavovatel, Lead Rein, First Ridden, Junior Ridden, Open Ridden a Working Hunter Pony. Akce proběhne v prostorách Jízdárny Lhota, Lhota u Staré Boleslavi.

Školitelky: Iveta Lewingerová, Rafífa Hamoudová a Klára Voctářová

Přihláška bude zveřejněna v lednu 2019